Ta strona używa plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

Zaloguj
X

Menu

Nowości

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Wszelkiej pomyślności, w cieple domowego ogniska, oraz wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku.

Współpraca z PWSZ w Elblągu

Pragniemy Poinformować, iż z dniem 12.04.2016r. podpisane zostało kolejne porozumienie o współpracy, między KONI Systemy IT a Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Elblągu.

Strony porozumienia deklarują współpracę w zakresie prowadzenia prac projektowych i badawczych, organizacji konferencji i seminariów. Koni Systemy IT wspiera studencki ruch naukowy, jak również przyczynia się do podnoszenia świadomości studentów w zakresie innowacyjnych systemów produkcyjnych. Autorskie oprogramowanie Maestro, umożliwiające sterowanie całym etapem produkcyjnym, udostępnione zostanie na potrzeby wybranych specjalistycznych zajęć dydaktycznych.

 

 

"Maestro Produkcja" - standard, który łączy wszystkich.

Z przyjemnością informujemy o nowym produkcie w rodzinie oprogramowania Maestro!

 Maestro Produkcja - Oprogramowanie wspierające zarządzanie produkcją posiadające podstawowe funkcjonalności pozwalające na kontrolę nad działem produkcji. Aplikacja dedykowana jest głównie przedsiębiorstwom o podstawowych, szablonowych wymaganiach do systemu zarządzania produkcją.

 

Maestro Pordukcja Pro - Flagowy produkt linii Maestro od lat doceniany przede wszystkim za elastyczność i nieograniczone możliwości funkcjonalne. System w całości budowany według wymagań Klienta. Dedykowany średnim i większym firmom produkcyjnym o złożonych procesach i specjalistycznych wymaganiach. Możliwa jest implementacja branżowych dodatków funkcjonalonych.

 

 

Maestro wciąż innowacyjne!

System Maestro po raz kolejny został uznany produktem innowacyjnym, tym razem przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Elblągu.

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 25.03.2015 system Maestro po raz kolejny uznany został produktem innowacyjnym technologicznie dzięki zastosowaniu najnowszych technologii przy jego tworzeniu. W opinii jendostki naukowej analizującej zagadnienie nowe funkcje systemu pozwalają okreslić produkt mianem innowacji procesowej.

Wdrożenie Maestro w firmie produkcyjnej pozwala jej na osiągnięcie innowacji organizacyjnej.

Plik opinii mozna pobrać poniżej:

Opinia o innowacyjności dla Maestro

 

Współpraca z Akademią Morską w Gdyni

Miło nam Państwa  poinformować, że z dniem 11.12.2014 zostało podpisane porozumienie o współpracy między KONI Systemy IT Sp. z o.o. a Akademią Morską w Gdyni.

Przedmiotem porozumienia jest realizacja inicjatyw przyczyniających się rozwojowi gospodarki opartej na wiedzy i innowacjach w szczególności w procesie produkcji oraz zastosowania informatycznych systemów Maestro w ramach zajęć dydaktycznych.

Współpraca naukowo-techniczna będzie realizowana przez zespoły pracowników obu stron przy wykorzystaniu ich potencjału badawczego i intelektualnego.